Smog

Jakość powierza w polskich miastach nie jest najlepsza. Tablice wskazujące jego normy, umieszczone w wielu miastach bezlitośnie pozbawiają złudzeń, a emisje smogu stale nie spełniają norm europejskich.
Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy ale jest to problem który w głównej mierze odbija się na nas, i nie chodzi tu o kary unijne, które tak naprawdę my jako podatnicy opłacamy z własnej kieszeni ale przede wszystkim o nasze zdrowie.

 

Kupując latającego drona lub udając się w wakacyjną podróż wylatując z większych polskich miast, będąc kilkanaście metrów nad ziemią możemy dostrzec jak smog wpływa na widoczność, jak gęstą chmurę trucizn jesteśmy zmuszeni wdychać każdego dnia. W ten sposób do swojego organizmu doprowadzamy toksyny, wpływające bezpośrednio na nasze samopoczucie, energie – a właściwie jej brak czy też stan ogólnej kondycji zdrowotnej.
W sprzedaży co prawda dostaniemy maseczki antysmogowe, ale noszenie ich, szczególnie latem, nie jest komfortowe i nie wpływają one na poziom toksyn w naszym organizmie, zioła oczyszczające organizm, takie jak pokrzywa czy ostropest plamisty, wpłyną co prawda korzystnie na obniżenie ilości toksyn w naszym organizmie lecz póki nie zadbamy a nasze miasta, stale będzie zatruwani toksynami a proces ten będzie przypominał walkę z wiatrakami.

 

Możesz również polubić…