Niezależny importer samochodów. Mazda – samochód dla każdego. Modele mazdy – mazda cx 5: parametry

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy sprzedawcami samochodów osobowych. Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Jako niezależny importer samochodów możemy zagwarantować najniższe ceny i największy profesjonalizm. Dobieramy auto indywidualnie według potrzeb klienta i jego wymagań. Oferujemy najróżniejsze modele, marki, typy aut. Od suwów po hatchbacki. Są to miedzy innymi najróżniejsze modele mazdy.

Dlaczego mazda ? niezależny importer samochodów

Po prostu są to auta których główne cechy to niezawodność, nowoczesny design, wielofunkcyjność, oraz zastosowanie najnowszych technologi produkcji. To wszystko daje nam auto na miarę XXI wieku. Dochodzi do tego bardzo atrakcyjna cena i finansowanie. Jednym z takich aut jest mazda cx

Parametry, cechy mazda cx 5 parametry

Mazda cx 5 jest kolejnym etapem w rozwoju naszych samochodów. Nasi inżynierowie pracowali nad tym by wszytko było idealne. Nowy wyświetlacz Head-up ze zintegrowanym rozpoznawaniem znaków drogowych pomaga kierowcy i ostrzega w razie zagrożenia czy przekroczenia przepisów. Wnętrze zostało wykonane z najwyższej jakości skóry i tworzyw syntetycznych w nowoczesnym wyglądzie stworzonym z myślą o kierowcy. Ponadto nowoczesny układ kierowniczy w technologi G-Vectoring Control gwarantuje przyjemność i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Zastosowano również napęd na 4 koła. Mazda cx 5 parametry silnika ma również bardzo dobre. Rozpędza on samochód od 0 do 100 km w 9 sekund a jego maksymalna prędkość to 208km/h. Zużycie paliwa oscyluje w granicach 6-8, 5 litra na 100 km.
Samochód jest idealny zarówno dla rodzin jak i biznesmenów. Istnieje możliwość wyboru wielu kolorów i stylistyki. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu. Zapraszamy do naszego biura.

 

Możesz również polubić…