Potrzebujesz serwisu?

1498x316__Mazda_CX5___v2

Serwis Mazda Gliwice – Mirai Motors
Jeśli zależy Ci, by twój samochód był perfekcyjnie utrzymany i służył na długo,  postaw na serwis Mazda Gliwice. Zostawiając nam swoje auto, zyskujesz gwarancję, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie,  a ty będziesz czuł prawdziwą radość z jazdy.

Wysokie standardy, konkurencyjna cena

Dla nas najbardziej liczy się  klient i jego zadowolenie. Dbamy nie tylko o poziom wykonania  usługi, ale także o ceny. Zanim podejmiemy  się usunięcia usterki, informujemy  o całkowitych kosztach. Zależy nam, by wszystko było jasne i klarowne. Serwis Mazda Zabrze to wiele zalet: niezawodna i  bezproblemowa jazda, długotrwała  eksploatację, komfort prowadzenia

Serwisowanie samochodu w autoryzowanym salonie to znacznie łatwiejsza sprzedaż Mazdy. Kierowcy dużo chętniej kupują takie modele, gdyż uważają, że są bardzo zadbane.

Samochody japońskie to nasza specjalność

Nasi pracownicy to fachowcy w swoich dziedzinach.  Motoryzacja, a zwłaszcza samochody japońskie, to nasza pasja. Regularnie uczestniczymy w  szkoleniach i dokształcamy się. Nasz serwis dysponuje bardzo dobrymi urządzeniami. Jesteśmy w stanie szybko, a co ważne, dokładnie ustalić przyczynę usterki. Wszystkie podejmowane przez nas czynności, od przeglądu po skomplikowane naprawy, są na bieżąco notowane w elektronicznym rejestrze. Właściciel samochodu może do nich zajrzeć, kiedy tylko zechce.

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Nie zwlekaj, zadzwoń, a my dopasujemy termin wykonania usługi do twojego  grafiku.


Zgłoszenie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wybierz kategorię

Dodatkowe informacje