Poznajmy się

1498x317__Mazda_CX5___v2

Salon Mazda Gliwice

salonSalon Mazda Gliwice to idealne miejsce dla fanów motoryzacji. Najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i niezawodność powodują, że jeśli ktoś choć raz usiadł za kierownicą Mazdy nie będzie chciał już przesiąść się do modeli innych marek. Samochody japońskie to przede wszystkim doskonałe parametry techniczne i atrakcyjny design. Nowoczesne rozwiązania i stabilna konstrukcja znacząco poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Mazdy są bardzo oszczędne w eksploatacji. Wysokowydajne silniki i sprawdzone technologie wpływają na dynamikę jazdy i poprawiają przyczepność.

Dealer Mazda Gliwice

Dealer Mazda Gliwice to2 przede wszystkim kompleksowa obsługa. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także usługami blacharsko-lakierniczymi. Zapewniamy najwyższą jakość realizowanych prac. Wiemy jak ważne jest budowanie trwałych relacji. Nikt nie lubi ograniczeń, dlatego staramy się dobrać model do indywidualnych potrzeb. Proponujemy atrakcyjne rozwiązania finansowe. Dzięki nim można wyjechać z salonu wymarzonym samochodem. W trosce o zapewnienie najwyższych standardów, proponujemy przedłużenie gwarancji na naprawy do 5 lat eksploatacji samochodu.

Serwis Mazda Gliwice

Serwis Mazda Gliwice świadczy kompleks3ową obsługę. Znakomity i nowoczesny sprzęt pozwala na precyzyjne, a co najważniejsze, szybkie zdiagnozowanie usterki. Zanim rozpoczniemy naprawę, informujemy o całkowitych kosztach. Dbamy o przejrzystą politykę cenową. Zależy nam, by świadczone przez nas usługi były na wysokim poziomie, dlatego stale wysyłamy pracowników na szkolenia i troszczymy się o ich zawodowy rozwój. Wykonujemy przeglądy okresowe. Podejmowane przez nas czynności są na bieżąco zapisywane w elektronicznym rejestrze.